Çözüm Ortaklarımız
oracle

Oracle

Yazılım, Donanım
Kaliforniya, ABD


145 ülkede hizmet veren, aynı zamanda sunduğu yazılım ve araçlarla milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Oracle, iş ortaklarından biridir.

microsoft

Microsoft

Bilgisayar yazılım ve donanımı, Tüketici elektroniği, Akıllı Telefon
ABD

Windows, Xbox ve Lumia gibi ürünleriyle tanınan, ABD merkezli büyük yazılım ve bilişim şirketidir. Ayrıca iş ve eğlence dünyası için geliştirdiği donanımlar ile de adından söz ettirmektedir.
huawei

Huawei

Bilgisayar Teknolojisi, Telekomünikasyon
Çin Halk Cumhuriyeti


Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi olarak en büyük 50 operatörün 36'sının tercih ettiği, yeni nesil teknolojilerde öncü bir firmadır.

cisco

Cisco

Bilgisayar Teknolojisi, Telekomünikasyon
Kaliforniya, ABD


Bir ağ teknolojileri şirketidir. Dünyadaki internet altyapısında ve kurumsal ağlarda kullanılan aktif cihazların %80'inden fazlası Cisco firması tarafından üretilmiştir.

dell

Dell

Donanım
ABD


180 ülkede hizmet veren DELL, dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üreticilerindendir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üretir.

ibm

IBM

Bilgi Teknolojileri & Danışmanlık
ABD


Dünyada her yıl en fazla yeni patent alan en büyük bilişim teknolojisi şirketidir. 410.000'i aşkın çalışanı ile 170'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

hpe

Hpe

Sunucu, Ağ donanım, Sistem entegratörlüğü, Yazılım, Bulut bilişim
ABD


Çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır.

hp

Hp

Bilgisayar, Akıllı telefon, Donanım, Sistem entegratörü
ABD


Dünya çapında hükümet, sağlık ve eğitim sektörlerindeki müşteriler dahil tüketiciler, küçük ve büyük işletmeler için geniş teknoloji ürünlerle beraber çeşitli yazılım ve bilişim teknolojisi hizmetleri sunar.

strVisionCPM

STR Vision CPM

BIM Çözümü
İtalya


STR Vision CPM, kontrol kapasitenizi arttırmak ve riskleri en aza indirgemek ve riskli olayların etkisini izlemek için AEC sektör uzmanları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş güçlü ve esnek bir yazılımdır.

redhat

Red Hat

Yazılım
ABD


Açık kaynaklı ve Linux tabanlı profesyonel yazılım şirketlerinin en büyüklerinden biridir. Yazılım sektörünün kabul görmüş ve önemli bir markasıdır. Şirket aynı zamanda her çocuğa bir bilgisayar projesine de destek vermektedir.

vmware

VmWare

Bilgisayar Yazılımı
Kaliforniya, ABD


Sanallaştırma yazılımları üreten bir şirket olan VMware, kuruluşların yazılım tanımlı bir işletme ve IT yaklaşımında uzmanlaşmasını sağlayarak müşterilerin dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırıyor.

veeam

Veeam

Yazılım Geliştirme Süreci
İsviçre


VMware ve Hyper-V sanal ortamları için yedekleme, felaket kurtarma ve sanallaştırma yönetimi yazılımları geliştiren özel bir bilişim teknolojileri şirketidir.

lenovo

Lenovo

Bilgisayar donanım, Elektronik
Pekin, Çin


Uluslararası Çin merkezli bilişim teknoloji şirketi olan Lenovo Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimini yapmaktadır

adobe

Adobe

Bilgisayar Yazılımı
Kaliforniya, ABD


Yaratıcılığı uzmanlıkla buluşturan Adobe, grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir. Bu amaçlar doğrultusunda sağladığı hizmetlerle tasarım pazarında çok büyük bir yer edinmiştir.

autodesk

Autodesk

Bilgisayar Yazılımı
Kaliforniya, ABD


Endüstriyel ve teknik kullanıma dönük profesyonel yazılımlar geliştiren bir firmadır. Endüstriyel amaçlı yazılımları portföyünde bulundurmakla birlikte en çok yazılım kodu üreten firmaların başında olmasıyla da tanınır.

kasperskyLogo

Kaspersky

Antivirüs Çözümü, Bilgisayar ve İnternet Güvenliği
Rusya


Bir güvenlik şirketi olan Kaspersky bilgisayar ve internet güvenliği üzerine çözümler sunmaktadır. Kaspersky Antivirüs sizi en yeni virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditlere karşı korur.

eset

ESET

Antivirüs Çözümü, Bilişim Güvenliği
Bratislava, Slovakya


BT güvenlik şirketidir. ESET yazılımları gelişmiş proaktif antivirüs koruması sağlar. Yapılan araştırmalara göre Türkiye'de en çok kullanılan antivirüs yazılımı olmuştur.

avast

Avast

Antivirüs Çözümü
Prag Çek Cumhuriyeti


Avast bir antivirüs çözümü olarak bilgisayarınızı çeşitli tehditlerden ve casus yazılımlardan korur. Çözüm anlık tarama özelliği sayesinde bir virüs tespit ederse hem görsel hem sesli uyarı verir.

avg

AVG

Antivirüs Çözümü


Bilgisayar ve cebinizdeki virüs ve zararlı yazılımlara karşı, kullanımı kolay bir antivirüs yazılımıdır. Güçlü koruma ve performans sağlar. Tam olarak nasıl korunduğunuzu gösteren son derece basit bir tasarımı vardır.

mcafee

McAfee

Antivirüs Çözümü, Güvenlik Yazılımları
Kaliforniya, ABD


McAfee antivirüs ve bilgisayar güvenliği yazılımları üreticisidir. Virüs tespitinin yanında aynı zamanda sistem ayarlarınızı kontrol eder. Size firewall açık mı, yüklü bir antivirüs var mı gibi bilgileri sunar.

bitdefenderLogo

Bitdefender

Antivirüs Çözümü, Güvenlik Yazılımları
Kaliforniya, ABD


McAfee antivirüs ve bilgisayar güvenliği yazılımları üreticisidir. Virüs tespitinin yanında aynı zamanda sistem ayarlarınızı kontrol eder. Size firewall açık mı, yüklü bir antivirüs var mı gibi bilgileri sunar.